Olympiakos'un hocası Mendilibar'dan Fenerbahçe maçı öncesi iddialı açıklama

Olympiakos Teknik Direktörü Jose Luis Mendilibar, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Favori olduklarını belirten Mendilibar, yarı finali hedeflediklerini belirtti.

Haber Merkezi - NTV Spor 17.04.2024 - 18:47
Son Güncelleme: 17.04.2024 - 19:01
Olympiakos'un hocası Mendilibar'dan Fenerbahçe maçı öncesi iddialı açıklama

UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final turunda 'nin rakibi 'ta teknik direktör , rövanş maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

MENDILIBAR: FAVORİ BİZİZ

Mendilibar yaptığı açıklamada, "lk maçtaki iyi yanlarımızı örnek alacağız. Maça başlangıcımızın tekrarını hedefliyoruz ama o kadar kolay olmayacağını biliyoruz. İlk maçtaki hataları tekrarlamamak için var gücümüzle oynayacağız. Hedefimiz tur atlamak. Yarınki maçta Fenerbahçe'ye çok saygımız çerçevesinde favori biziz. Sadece tur atlamayı değil iyi bir oyunla turu geçmeyi hedefliyoruz. Avrupa'da görev alan takımlar, üst üste maç yapmaya hazır olmak zorunda. Bir maç oynayıp oynamamak sebep olmamalı. Kendisini oyuna ve maça veren bir takım bu tür durumlara takılmaz. En iyi antrenman maçtır." ifadelerini kullandı.

"KENDİ GÜCÜNÜ GÖSTEREN ŞAMPİYON OLACAK"

Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı ile ilgili de konuşan Jose Luis Mendilibar, "Türkiye Ligi'ni takip ediyorum. Şampiyonluk yarışında 2 takım var ve aralarında 2 puan fark var. Her birinin programını bilmiyorum. Bundan sonra kendi gücünü gösteren şampiyon olacak. " dedi.

"YENİLMEZLİK SERİSİ UMARIM YARIN SONA ERMEZ"

İspanyol hoca ayrıca, "Yenilmezlik serisi elbet bir gün sona erecek ama dilerim yarın sona ermez. Futbolda dün yoktur. Yarın ve bugün vardır. Güzel bir oyun oynamadığımız sürece başımız eğik bir şekilde çıkarız stattan." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...