Beşiktaş ve Kayserispor'un transfer krizi: Onur Bulut'un menajeri konuştu

Beşiktaş ve Kayserispor arasında krize neden olan Onur Bulut transferi hakkında oyuncunun menajeri Elyasa Süme açıklamalarda bulundu. Süme, "Onur Bulut, 'Beşiktaş'ta oynamak istiyorum' dedi." ifadelerini kullandı.

NTV Spor 20.02.2023 - 00:50
Onur Bulut'un menajerinden açıklama

ve arasında transfer krizi yaşanıyor. Sezon sonu Kayserispor ile sözleşmesi sona erecek için Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını açıklamıştı. Ancak oyuncu sarı lacivertlilere transfer olmak istemeyince Beşiktaş'a transfer oldu. Siyah beyazlılar 1 milyon  Euro ödeyerek milli futbolcuyu kadrosuna kattı.

Kayserispor'un 1 milyon Euro'yu iade etmesiyle kriz oluştu. Kayserispor cephesi Onur Bulut ile 3 yıllık sözleşme yaptığını ve Beşiktaş'tan 3.5 milyon Euro'luk bonservis bedeli istediğini açıkladı.

28 yaşındaki oyuncunun menajeri A Spor yayınına katılarak açıklamalarda bulundu.

📉 SÜPER LİG PUAN DURUMU

➡ SÜPER LİG HABERLERİ

"Hiç kimsenin arkasından iş yapmadım"

Elyasa Süme yayında yaptığı açıklamada, "Ben Kayserispor'da başkanın odasında bir anlaşmaya varıyorum, başkan ve yöneticiler var. Hiç kimsenin arkasında iş yapmadım ben. Ne bana, ne Kayserispor'a, ne Beşiktaş'a yakışır. Kimseye yakışmaz." dedi.

Onur Bulut'un Beşiktaş'a transfer olmak istediğini söyleyen Süme, "Orada bulunurken yanımda Onur ve Kayserispor yetkilileri de vardı. Herhangi bir kulübü kandırma durumumuz yok. Onur Bulut, 'Beşiktaş'ta oynamak istiyorum' dedi. Odada Kayserispor'un başkanı, yöneticiler, sportif direktör, idareciler vardı. Varsa yanlış bir şey canlı yayında gelsinler söylesinler ben mesleği bırakırım. En büyük şerefsiz benim böyle bir şey varsa. 30 yıldır futbol işindeyim. 30 yıl daha kalacağım. Ben bu mesleği namusumla şerefimle yapacağım. Başkan da oradaydı, yöneticiler de oradaydı. İmzalar atıldı, biz bu şekilde anlaştık diye çıktık odadan. Ondan sonra böyle bir şey çıktı karşımıza." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...