Hamza Hamzaoğlu'ndan hakem eleştirisi: Orada da kafalarını çevirmesinler

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş maçı sonrası hakem Fırat Aydınus ve yönetimini eleştirdi; "Birçok maçta hakemlerin kafalarını çevirdiklerini gördüm. Burada da çevirsinler demiyorum, orada da çevirmesinler diyorum" dedi.

NTV Spor 27.12.2019 - 23:08

Maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yapan Hamza Hamzaoğlu, "Konuşup konuşmamam konusunda emin değildim ama  bir şeyler konuşayım. Nadir'in kırmızı kartı her şeyi başlattı. Biz de bakacağız. Hakemler küfür diyor eğer küfür varsa biz de ona göre tavır takınacağız. Bir suç varsa bir de azmettirici vardır. Pozisyondan önce ağzına tekme yemiş, bunu doğru bulmuyorum ama ağzından bir şey çıkmıştır. Bunu doğru da bulmuyorum ama orada oyuncuyu da anlamak lazım. Bir çok maçta hakemlerin kafalarını çevirdiklerini gördüm, burada da çevirsinler demiyorum, orada da çevirmesinler diyorum." dedi. 

"Bu çifte standartlar nedeniyle bu hale geliyoruz" tepkisini gösteren Hamzaoğlu, "Güzel bir oyun seyrettirmek istiyorduk. Yine olmadı, başka şeyler konuşuyoruz. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Yasin topa hamle ederken kırmızı kartı gördü. Oyuncularım savaştı ama olmadı." diye konuştu.  

2. yarı öncesi takımlara ve insanlığa iyi niyetlerini sunan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "En iyi şekilde 2. yarıya hazırlanacağız. Her şeyden önce yeni yıldan sağlık mutluluk ve başarı bekliyorum. Bunu tüm halkımız ve insanlar için istiyorum. Gençlerbirliği çok iyi oynayan futbolun keyifli tarafını sunan bir Gençlerbirliği istiyorum. Bütün takımlara başarılar diliyorum" temennilerinde bulundu. 

Sayfa Yükleniyor...