Orhan Çıkırıkçı: "İyi bir puan aldığımızı düşünüyorum"

Corendon Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Orhan Çıkırıkçı, Konyaspor karşısında iyi bir oyunla kazandıklarını söyledi. Çıkırıkçı, "Oyuncularımız çok iyi oynadı. Fatih hocanın antrenmanlarda gösterdiği her şeyi çalıştılar ve bunda başarılı oldular." değerlendirmesinde bulundu.

Haber Merkezi - NTV Spor 20.04.2024 - 20:45
Orhan Çıkırıkçı: "İyi bir puan aldığımızı düşünüyorum"

Trendyol 'in 33. haftasında deplasmanda TÜMOSAN Konyaspor'u 2-0 mağlup eden Corendon 'da Yardımcı Antrenör Orhan Çıkırıkçı, değerli bir 3 puan aldıklarını ifade etti.

Çıkırıkçı, maçın ardından MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

İyi mücadele eden takımını tebrik eden Çıkırıkçı, "Konyaspor'a geçmiş olsun diyorum. Alanyaspor olarak deplasmanda Konyaspor'a karşı 2-0 kazandık. İyi bir puan aldığımızı düşünüyorum. Oyuncularımız çok iyi oynadı. Fatih hocanın antrenmanlarda gösterdiği her şeyi çalıştılar ve bunda başarılı oldular." diye konuştu.

Çıkırıkçı, gelecek haftalarda daha çok puan alıp, Avrupa kupalarına katılma hayallerini gerçekleştirmek istediklerini dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...