Özdilek: Futbol adına keyifli gece olacak

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Trabzonspor maçında futbol adına keyif vereceklerini söyledi.

NTV Spor 02.02.2011 - 14:30

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Trabzonspor'dan puan almayı hedeflediklerini bildirdi.

Medical Park Antalyaspor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü. Teknik Direktör Mehmet Özdilek, hafta sonu oynayacakları Trabzonspor maçına da diğer takımlarla yaptıkları maçlar gibi baktıklarını söyledi.

Trabzonspor'dan puan almayı hedeflediklerini bildiren Özdilek, "Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarıda 3'üncü haftada iki büyük takımla oynamış olacağız. Birinci hafta Fenerbahçe, 3'üncü hafta Trabzonspor. Bu kolay bir süreç değil. Takımımızın, iyi futbol oynamaya çalışan bir görüntümüz var. Hafta sonunda Trabzonspor karşısında da bu düşünceden ödün vermeyeceğiz. Rakibin gücü belli. Hafta sonu iyi oynayan, lig lideri bir takıma karşı mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Özdilek, evinde iyi oynayan Trabzonspor'un her ne kadar son maçını kaybetse de lig lideri olduğuna değindi.

Özdilek, "Biz de iyi oynuyoruz. Dolayısıyla futbol adına keyifli bir gece olacak. Amacımız Trabzon'dan puan veya puanlarla dönmek. Bunu yapabilecek gücümüz ve moralimiz var. İstediğimiz neticeyi alacağımıza inanıyorum. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Güçlü taraflarını da biliyoruz. Önlemler alacağız. Trabzonspor'un da püf noktaları var. Onlardan yararlanmaya çalışacağız. Dolayısıyla o günkü maça başladığımız andaki şartlar neticeyi etkileyecek. Amacımız orada takım olgusunu devam ettirip iyi bir netice ile Antalya'ya dönmek olacak" şeklinde konuştu.

Özdilek, Uğur İnceman'ın kart cezalısı olduğu için Trabzonspor karşısında takımdaki yerini alamayacağını, Necati Ateş'in ise hasta olduğu için 3 gündür antrenmana çıkmadığını, Necati'nin şu anki görüntüsünün iyi olmadığını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...