Özhaseki'den Prosinecki'ye övgü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'un yeni teknik direktörü Robert Prosinecki ile ilgili olarak, ''Başarılı bir futbol hayatı ve antrenörlük geçmişi var. Avrupa'da isim yapmış birisi'' dedi.

NTV Spor 16.10.2012 - 17:21

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, gazetecilere yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un son yılların en iyi kadrosuna sahip olduğunu belirterek, mevcut sorunların en kısa sürede çözüleceğine inandığını kaydetti.

Sarı-kırmızılı ekibin ligin ilk haftalarında iyi performans sergileyemediğini ifade eden Özhaseki, ''Belki de Kayserispor'un son yıllarda oluşturduğu en önemli, en pahalı ve en iyi kadroya sahibiz. Yeni teknik direktörün başarılı bir futbol hayatı ve antrenörlük geçmişi var. Avrupa'da isim yapmış birisi. Kayserispor'un hazır altyapısı, iyi futbolcuları, takıma sahip çıkan yöneticileri var. Bir tek başarı eksiği vardı, bu da tamamlanacak. Başarının gelmesi lazım. Biraz çalışma, sabır ve uyum ile bu iş çözülecek. Önümüzdeki dönemde çok başarılı olacağına inanıyorum. Bu sıkıntılar atlatılacaktır'' dedi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'a da maddi ve manevi destek vermeyi sürdüreceklerini vurgulayan Özhaseki, Kayseri'de Süper Lig'de mücadele eden iki takımın olmasını arzuladıklarını, bunun keyfini yaşamak istediklerini dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...