Pascal Nouma ve Ryan Babel arasındaki polemik büyüyor!

Ryan Babel ve Pascal Nouma arasında Galatasaray'ın Real Madrid ile oynadığı maçta başlayan gerilim ikilinin atışmalarıyla devam ediyor.

NTV Spor 10.11.2019 - 14:45 | Son Güncelleme: 10.11.2019 - 17:43

Ryan Babel, Beşiktaş'ın Liverpool'a 8-0 yenildiği maç hakkında paylaşımda bulunduktan sonra Pascal Nouma, Galatasaray'ın Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçtan sonra Hollandalı oyuncuya cevap vermişti.

Nouma, "Camialar kalıcıdır. İz bırakmak, efsane olmak istiyorsan formasını giydiğin, ekmeğini yediğin takıma saygılı olmalısın. Profesyonelsen gereğini yapmalısın, yapmazsan bugün olduğu gibi rezil olursun. Gazoz olma efsane ol" ifadeleri ile Babel'e seslenmişti.

Babel ise daha Nouma için ''Sakinleş dostum... Artık gündemde kalmanın zor olduğunu biliyorum.'' ifadelerini kullanarak cevap verdi.

NOUMA'DAN BİR CEVAP DAHA GELDİ

Babel'in son paylaşımından sonra bir kez daha Instagram hesabı üzerinden cevap veren Nouma ise, "Sen de haklısın, gündemde kalman lazım, futbol yok boya kafayı pembeye. Bu arada cevabı Real Madrid maçından sonra verseydin, Antep’i yendikten sonra komik olmuş" ifadelerini yazdı. 

Sayfa Yükleniyor...