Real Madrid, Paul Pogba için üç oyuncuyu gözden çıkardı

Yeni sezona yeni bir kadro yapısıyla çıkmak isteyen Real Madrid, Paul Pogba'yı renklerine bağlayabilmek adına üç oyuncuyu gözden çıkardı.

NTV Spor 03.06.2019 - 14:33

Zinedine Zidane'ın yeniden göreve gelmesiyle birlikte yeni sezonun kadro planlaması çerçevesinde transferde hareketli günler geçiren Real Madrid, Paul Pogba için gemileri yaktı.

Bazı oyuncularla yolları ayırması beklenen İspanyol devi, Chelsea'den Eden Hazard'ı renklerine bağlamaya çok yaklaşırken Paul Pogba için de dev bir iddia gündeme geldi.

Sunday Times'ın haberine göre, bir süredir Pogba ile ilgilenen ve Zidane'în gelişiyle Fransız yıldızı transfer etmek isteyen Real Madrid, Manchester United'a bu transfer için üç futbolcu önermeye hazır.

İddiaya göre Real Madrid, Paul Pogba karşılığında Manchester United'a Gareth Bale, Isco ve James Rodriguez'i teklif etmeyi planlıyor.

Gareth Bale ile kesin olarak yolları ayırmak isteyen eflatun-beyazlılar, kulüpten ayrılmak isteyen ve Bayern Münih'te kiralık olarak forma giyen James Rodriguez ile birlikte gözden düşen Isco'yu da Manchester United'a teklif etmeye hazırlanıyor.

Manchester United ve üç oyuncunun transfere sıcak bakması durumunda dev takasın gerçekleşebileceği öngörülüyor.

Sayfa Yükleniyor...