"İstanbul'a davet edecek" Guardiola'dan Galatasaray'a transfer sözü

Pep Guardiola, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent'e transfer kolaylığı sağlayacak.

NTV Spor 15.01.2022 - 10:59
Pep Guardiola'dan Galatasaray'a transfer sözü

Manchester City Teknik Direktörü 'nın eski yardımcısı Domenec Torrent'in 'ın başına geçmesinden sonra konusunda kolaylık sağlayacağı bildirildi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Galatasaray Başkanı Burak Elmas ile de görüşen dünyaca ünlü teknik adam, sarı-kırmızılılara yardım garantisi verdi. 

Elmas ile daha önce telefonda da görüşen Guardiola'nın Torrent'e özellikle kiraya verilecek isimlerle ilgili yardımda bulunacağı garantisi verdiği öğrenildi. Cim Bom'un yeni teknik adamının İspanyol hocanın mesajıı sarı-kırmızılı yetkililere bildirdiği belirtildi.

Bu çerçevede, yetişmesi durumunda devre arası, olmazsa yaz döneminde Manchester City'nin kiraya vereceği oyuncularla ilgili girişimde bulunacağı bildirildi. Böylece sarı-kırmızılılar, Torrent ile yakın ilişkiyi kullanarak transferde önemli hamleler yapacak.

İSTANBUL'A DAVET
Sarı-kırmızılıların önümüzdeki günlerde de Guardiola'yı İstanbul'a davet edeceği öğrenildi. Başarılı teknik adamın, programının uygun olması halinde sarı-kırmızılıların bir maçını tribünden takip etmesinin planlandığı dile getirildi.

Sayfa Yükleniyor...