Podolski: Hakem uzatmanın da uzatmasını oynattı

Antalyaspor'un Alman yıldızı Lukas Podolski, 2-2 sona eren Fenerbahçe maçını yorumladı.

NTV Spor 29.02.2020 - 22:19
Son Güncelleme: 29.02.2020 - 23:45
Podolski: Hakem uzatmanın da uzatmasını oynattı

evinde Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmada iki asiste imza atan Lukas Podolski, beIN SPORTS'a konuştu. 

"Maçın geneline bakarsanız biz daha iyiydik. Futbolun gerektirdiklerini yaptık. Ancak son dakika golüne engel olamadık. böyle bir şey. Hakem 5 dakika uzatma verdi, uzatmanın da uzatmasını oynattı. Bunlarla da mücadele etmemiz gerekiyor."

Podolski, karşılaşmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçe karşısında 2 puan kaybettiklerini söyledi.

Son dakikada gol yememeleri gerektiğini ifade eden Podolski, "Bugün akşam galip gelemedik. Son saniyede gol yedik. Bunu hiç beklemiyordum. Artık geride kaldı. Kupa maçına konsantre olmamız gerekiyor." diye konuştu. 

Bütün gücünü Antalyaspor'un başarısı için sahada göstermeye çalıştığını vurgulayan Podolski, "Performansımı yüzde 100 vermek için çaba gösteriyorum. Fenerbahçe maçı da diğer maçlar gibiydi. Her zaman en iyisini oynamak için çabalıyorum." ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin şampiyonluk adayıyla ilgili sorusunu Podolski, şöyle yanıtladı:

"Ligin üst sıralarını zorlayan iki, üç takım var. Şampiyonluk mücadelesi de bu takımlar arasında geçecek. Taraftarımıza saygı göstermek amacıyla tekrar söylüyorum. Ben Antalyaspor'un futbolcusuyum. 2 puan kaybettik ve onun üzüntüsünü yaşıyorum. Antalyaspor şampiyon olsun isterdim ama şu an başka hedeflere yöneldik. Eğer birisi olması gerekirse bu Galatasaray olsun."


Adis Jahovic: "Çok şanssız bir maç oldu. 5 dakika uzatma verildi ama 6-7 dakika uzatma oynandı. Şanssız bir gol yedik, bu maçı unutarak önümüze bakmalıyız."

Sayfa Yükleniyor...