PSG, Mbappe krizini çözüyor: Real Madrid önlemi hazır

Kylian Mbappe'yi bedelsiz göndermek istemeyen PSG, kısa süre içinde yıldız oyuncusuyla masaya oturacak. Fransız devinin serbest kalma bedeli düşük bir sözleşme teklifi sunması bekleniyor.

Haber Merkezi - NTV Spor 16.10.2023 - 17:56
Son Güncelleme: 16.10.2023 - 18:04
PSG, Mbappe krizini çözüyor: Real Madrid önlemi hazır

Geçtiğimiz transfer sezonunda Paris Saint-Germain ile yeni sözleşme imzalamaya sıcak bakmayan 'nin geleceği belirsizliğini koruyor.

Sezon başında kadro dışı bırakılan, ancak sadakat bonusundan vazgeçtiği için tekrar kadroya dahil edilen Mbappe ile yeni sözleşme görüşmelerinin yakın zamanda başlaması bekleniyor.

, Mbappe ile sözleşme görüşmesi

Sport'un haberine göre; PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi, Mbappe'nin serbest oyuncu statüsünde başka takımlarla görüşme yapabilmesine iki buçuk ay kaldığı için önümüzdeki hafta oyuncu tarafıyla görüşmek istediği kaydedildi.

PSG'nin Fransız yıldıza sözleşmesini 2025'e kadar uzatacak yeni bir mukavele önereceği belirtilirken, bu sözleşmede serbest kalma bedelinin makul seviyede bulunacağı kaydedildi.

tehlikesine önlem

Böylelikle başkent ekibi, olası bir Real Madrid hamlesinde Mbappe'nin bedelsiz olarak takımdan ayrılmasını engellemeyi hedefliyor.

Kylian Mbappe, PSG formasıyla 269 resmi maça çıktı. Bu mücadelelerde 220 gol atıp 98 asist kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...