Real Madrid'in 'Los Galacticos' projesi

İngiliz basını, Real Madrid'in gelecek sezon hücum hattını yıldızlarla doldurmakistediğini aktardı. Hedefte Jude Bellingham ve Kylian Mbappe var.

Tuna Tunca - NTV Spor 11.05.2023 - 10:41
Son Güncelleme: 11.05.2023 - 11:20
Real Madrid'in 'Los Galacticos' projesi

Luka Modric, Toni Kroos ve Karim Benzema gibi oyuncular kariyerinin sonlarına yaklaşırken, gelecek sezonların hesabını yapıyor.

The Telegraph'a göre, eflatun-beyazlar 2024 için bir galaktik proje hazırlığında. Real Madrid ile birlikte 'yi bir araya getirmek istiyor.

Oyuncuyla anlaşma tamam

Jude Bellingham, geçtiğimiz günlerde 'un yeni sözleşme teklifini reddetmişti. Ayrıca İngiliz oyuncunun Real Madrid ile anlaştığı aktarılırken, iki takımın anlaşması halinde sözleşmenin imzalanacağı belirtilmişti.

➦ GÜNCEL GELİŞMELER  

Gelecek sezon Madrid'de

Geçen yaz Real Madrid'in teklifini reddeden Kylian Mbappe ise Paris Saint-Germain ile yeni sözleşme imzalamıştı. Haziran 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Fransız yıldızın başkent ekibinde geleceğinin belirsiz olduğu vurgulandı.

Ayrıca haberde önümüzdeki yaz transfer sezonunda Kylian Mbappe'nin Real Madrid'e transfer olacağı ve gelecek sezon eflatun beyazlı formayı giyeceği öne sürüldü.

Sayfa Yükleniyor...