Recep Uçar: Lale Orta'dan sizlerin huzurunda özür bekliyorum

Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar, Kayserispor maçıyla ilgili, "Biz buraya 1 puan için değil, kazanmak için gelmiştik." dedi. Uçar ayrıca, "Sadece bugün için konuşmuyorum. Sezon başından beri Ümraniyespor maçının pozisyonları incelensin. Lale Orta'dan sizlerin huzurunda özür bekliyorum." ifadelerini kullandı.

NTV Spor 10.04.2023 - 19:42
Son Güncelleme: 10.04.2023 - 23:22
Recep Uçar: Lale Orta'dan sizlerin huzurunda özür bekliyorum

Spor Toto 'in 28. haftasında , deplasmanda Kayserispor'a 3-1 mağlup oldu.

Maçın ardından Ümraniyespor Teknik Direktörü , açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Recep Uçar, "Tamamen kazanma parolası ümidiyle geldiğimiz Kayseri deplasmanında puan alamadığımız için üzgünüz. Çağdaş hoca ve Kayserispor camiasını tebrik ediyorum. Umarım arzu ettikleri hedefe ulaşırlar. Biz buraya 1 puan için değil, kazanmak için gelmiştik. Maçta topa daha çok sahip olan taraf bizdik. Rakiplerimizin puan ya da puanlar kaybettiği bu haftada buradan alacağımız 1 ya da 3 puan çok değerli olacaktı. Bunu alamadığımız için üzüntü yaşıyoruz." dedi.

Recep Uçar ayrıca, "Bu ligde var olmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz. Sadece bugün için konuşmuyorum. Sezon başından beri Ümraniyespor maçının pozisyonları incelensin. Lale Orta'dan sizlerin huzurunda özür bekliyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...