Rıza Çalımbay'dan Aboubakar sorusuna yanıt

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Fenerbahçe karşısında kazanmak istediklerini belirterek, "Sadece oyunculardan net bir galibiyet istedik. Bugün kazanmamız gerekiyor." dedi. Aboubakar'ın ilk 11'de başlamamasıyla ilgiliyse Çalımbay, "Bir oyuncu oynamayabilir. Kafamızda başka şeyler düşünmüş olabiliriz. Kadromuz bu. En iyisini yapacağız." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 09.12.2023 - 18:22
Son Güncelleme: 09.12.2023 - 18:26
Rıza Çalımbay'dan Aboubakar sorusuna yanıt

Trendyol 'in 15. haftasında , derbide Fenerbahçe'yi konuk edecek.

Karşılaşma öncesinde Beşiktaş Teknik Direktörü , mücadeleye ve kadro tercihine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe maçına ilişkin Rıza Çalımbay, "Her şeyden önce kimin oynayıp oynamadığı önemli değil. Bugün kazanmamız gerekiyor. Sakatlığı bulunan arkadaşlarımız en kısa süre içinde gelecekler. İyi durumdayız. Maçın önemini herkes biliyor. Çok önemli bir maç ve buna ihtiyacımız var. Sadece oyunculardan net bir galibiyet istedik. Bugün kazanmamız gerekiyor." dedi.

Aboubakar'ın ilk 11'de yer almamasıyla ilgili ise Çalımbay, "Bir oyuncu oynamayabilir. Kafamızda başka şeyler düşünmüş olabiliriz. Kadromuz bu. En iyisini yapacağız. Sonradan oyuna girecek arkadaşlarımız da en iyisini yapacak. Tek amacımız bu maçı kazanmak." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...