Rıza Çalımbay görevini depremzede Abdullah'a devretti

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevini depremzede Abdullah Özkan'a devretti.

NTV Spor 23.04.2023 - 13:00
Rıza Çalımbay görevini depremzede Abdullah'a devretti

6 Şubat'ta meydana gelen ve ülkemizi derinden sarsan depremlerden etkilenen çocuklardan biri de Malatya'da yaşayan 10 yaşındaki Abdullah Özkan oldu. Yaşadı evin ağır hasar görmesinin ardından genç Abdullah ve ailesi Sivas KYK Binali Yıldırım Yurt Kampüsü'ne yerleştirildi.

Teknik Direktörü , bugünkü antrenmanda Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevini bir süre Abdullah Özkan'a devretti. Takımla birlikte antrenman sahasına çıkan Abdullah, futbolculara ısınma hareketleri yaptırdı. Düdüğünü  Abdullah'a hediye eden Çalımbay, yapması gereken şeyler konusunda sık sık Abdullah'a yardımcı oldu.

Antrenmanın ardından duygularını ifade eden Abdullah Özkan, "Çok mutlu oldum. Hayalim futbolcularla tanışmaktı, gerçekleşti. Çok güzel anılarım oldu burada. Futbolcularla tanıştım, ağabeylerimi çok seviyordum. Bana bu imkanı veren Rıza Çalımbay'a çok teşekkür ederim" dedi.

Sivasspor İdari Menajeri Kerem Atılmaz da genç Abdullah'a Sivasspor forması hediye etti.

Sayfa Yükleniyor...