Rosier'e son şans! Gözden çıkarılabilir

Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş, Antalya kampında disiplinsiz davranışlarını sürdüren Fransız oyuncuyu son kez uyararak en kısa sürede toparlanmasını istedi. Aksi halde Valentin Rosier’in gözden çıkarılabileceği öğrenildi.

NTV Spor 14.12.2022 - 07:51
Rosier'e son şans! Gözden çıkarılabilir

’ın başarılı sağ beki disiplinsiz davranışlarıyla sabırları taşırdı. Antalya kampında tepki toplayan Fransız futbolcunun, teknik heyet tarafından son kez uyarıldığı ortaya çıktı.

Teknik Direktör geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Rosier’i kazanabilmek için yoğun çaba harcadıklarını ifade etmişti. Ancak sezon başında bonservisine 4,8 milyon euro ödenen 26 yaşındaki oyuncunun Antalya kampında sorun çıkarmayı sürdürdüğü belirlendi. Tüm gayretlerine rağmen olumlu bir sonuç elde edemeyen Şenol Güneş’in Antalya’da Rosier’le özel bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Güneş’in deneyimli futbolcuyu son kez uyardığı ve en kısa sürede toparlanmasını istediği aktarıldı.

Buna göre 2025’e kadar sözleşmesi bulunan Valentin Rosier, Beşiktaş’taki geleceğini kendisi belirleyecek. Fransız oyuncu disiplinsiz davranışlarına son vermesi halinde takımda kalacak. Aksi halde ara transferde Rosier’le yolların ayrılması gündeme gelecek. Siyah-beyazlı yönetim, Şenol Güneş’in olumsuz rapor sunması durumunda tecrübeli futbolcuyu bonservisiyle birlikte veya kiralık olarak göndermek üzere düğmeye basacak.

Sayfa Yükleniyor...