Rosier ve Tayyip Talha'nın sakatlıklarına ilişkin açıklama

Beşiktaş, Valentin Rosier’de enfekte tiroglossal kist tespit edildiğini ve cerrahi işlem uygulandığını açıkladı. Tayyip Talha Sanuç’un ise sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama tespit edildiğini bildirdi.

DHA 19.03.2023 - 15:00
Son Güncelleme: 19.03.2023 - 15:13
Rosier ve Tayyip Talha'nın sakatlıklarına ilişkin açıklama

, ve 'un sakatlıklarına dair açıklama yaptı.

Siyah beyazlılar, Valentin Rosier'nin boynunda kistik oluşumu, Tayyip Talha Sanuç'un ise sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama olduğunu duyurdu.

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

Beşiktaş; Valentin Rosier’de enfekte tiroglossal kist tespit edildiğini ve cerrahi işlem uygulandığını, Tayyip Talha Sanuç’un sağ uyluk arka adalesinde ise gerilme ve kanama tespit edildiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier’in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi işlem geçiren Valentin Rosier’in tedavi süreci devam etmektedir.

A Takımımızın İstanbulspor ile yaptığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç’un yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

Sayfa Yükleniyor...