Samet Aybaba'dan şampiyonluk sözleri

TFF 1. Lig'in 31. haftasında konuk ettiği lider GZT Giresunspor'u 3-0 yenen Adana Demirspor'un teknik direktörü Samet Aybaba, "Oyuncularımı kutluyorum, bundan sonraki maçları da kazanıp yıllardır beklenen şampiyonluğu Adana'ya getirmek istiyoruz." dedi.

NTV Spor 17.04.2021 - 23:14

Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyuncularının maçta çok iyi bir performans sergilediğini söyledi.

Haftalardır gelişen oyunlarının doruk noktasına ulaştığını belirten Aybaba, "Bu maç, lidere karşı zor bir karşılaşmaydı. Kaybettiğimizde veya berabere kaldığımızda neredeyse ilk iki şansını kaybedeceğimiz bir maçtı. Oyuncular saha içinde gerek organizasyon gerek birliktelik olarak müthiş şeyler yaptı. Çok iyi savundular, hücuma çıktılar ve çok güzel goller attılar. Arkadaşları kutluyorum. Üç maçımız var. Futbol, ciddi bir iştir. Bitti diye bir şey yoktur. Maç bittikten sonra hedefler belirlenir, hayaller gerçekleşir. Oyuncularımı kutluyorum, bundan sonraki maçları da kazanıp yıllardır beklenen şampiyonluğu Adana'ya getirmek istiyoruz." dedi.

Sayfa Yükleniyor...