"Şampiyon olabileceğimize inanıyoruz"

Beşiktaş'ın Kanadalı orta sahası Atiba Hutchinson, "Maçın son bölümünde sihirli bir an geldi Lens getirdi ve Umut da golü attı. Bazı maçlarda böyle olur. Şampiyon olabileceğmize inanıyoruz." dedi.

NTV Spor 08.12.2019 - 21:54 | Son Güncelleme: 08.12.2019 - 21:56

Beşiktaşlı Atiba, 3-2 kazandıkları Kasımpaşa maçını değerlendirdi. 

Atiba Hutchinson, "Eksiklerimizi fazlalarımızı tartacağız. Buradan neler çıkaracağız buna bakacağız. Bazen iyi oynamazsınız ama sonucu alırsınız. Bunu analiz edeceğiz ve ders çıkaracağız." dedi.

Atiba, "Bugün bizim için çok önemliydi. 3 puan almak için buraya geldik. Bunu başardık. Ne yazık ki oyunun bazı bölümlerinde kontrolü kaybettik. Geriye düştükten sonra çok büyük efor kaybettik. Genel olarak pes etmedik. Sonunda kazandık. Oyunun belirli bölümlerinde çok kırılgan görüntü ortaya koyduk. Hücum ederken özellikle son bölümlerde rakibi kontra atak şansı verdik. Maçın son bölümünde sihirli bir an geldi Lens getirdi ve Umut da golü attı. Bazı maçlarda böyle olur. Bunu analiz edeceğiz. Eksiklerimizi fazlalarımızı tartacağız. Buradan neler çıkaracağız buna bakacağız. Bazen iyi oynamazsınız ama sonucu alırsınız. Bunu analiz edeceğiz ve ders çıkaracağız. Gelibiyet serimizi de devam ettirmeye çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Kanadalı oyuncu, "Şampiyon olabileceğmize inanıyoruz. Ligin başlangıcında bazı zorluklar yaşadık. Kulüp olarak bu bizim geçmişimizde var. Şampiyonluk için neler gerekli bunu biliyoruz. Bir seri yakaladık bunu devam ettirmemiz lazım. Bir taraftan da düzeltmemiz gereken noktalarımız var. İnanç ve özgüven olarak yukarıdayız. Bunu devam ettirmeliyiz." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...