"Şampiyonluğun en büyük adayıyız"

NTV Spor'un %100 Futbol programında Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını söyledi.

NTV Spor

28.09.2012 - 00:25

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, NTV Spor ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtladı.

Aybaba, "İlk olarak şampiyonluğa oynayan bir takım yaratalım dedik kısıtlı imkanlarımıza rağmen. Avrupa kupalarında da yokuz dedik. Oyuncularımız hep gidelim, kazanalım, gelelim diye konuştuk. Herşeyi maç maç düşündük buna bağlı olarak gençlerimizin gelişimini sağlamayı hedefledik. Biz şampiyonluğun en büyük adayıyız diye başladık düşüncemizde hala böyle. Yukarıdaki takımlarla aynı hedefteyiz. Biz onlara göre lige daha iyi başladık. Kadromuz çok kısıtlı, kulübeden gerekli desteği alamıyoruz" diye konuştu.

Oyuncuların ödemelerinde yapılan düzenlemelere de değinen tecrübeli teknik adam, "Bu düzenleme benim talebimle yapıldı. Çok düşük ücret alanda var çok fazla alanda oyuncularımız var bizim. Bunu bir dengeye koymak istedik. Buna bağlı olarak performansı arttırmayı hedefledik" dedi.

Sayfa Yükleniyor...