"Şampiyonluk kalitemiz olduğunu herkese gösterdik"

Galatasaray derbisinde takımına galibiyeti getiren golü atan Adem Ljajic, mücadeleyi değerlendirdi.

NTV Spor 02.12.2018 - 22:30

Galatasaray galibiyetini değerlendiren Adem Ljajic, "Çok önemli bir galibiyetti. Kalpten yürekten oynadık. Ortaya büyük bir karakter koyduk. Büyük bir takım oluğudumuz gösterdik. Büyük bir takım olduğumuzu bir kez daha gösterip sahada her şeyimizi verdik. Şampiyonluk kalitemiz olduğunu herkese gösterdik." dedi.

"Golü kime armağan ettin?" sorusuna "Benim için ve ailem için hediye" yanıtını verdi.

Performansının gitgide yükselmeye başladığı yorumu üzerine ise Ljajic, "İdeal pozisyonum forvet arkası. Benim için doğal pozisyon orası. Ama sol açıkta da oynayabiliyorum. Sorun yok. Performansım giderek artıyor. Türkiye'deki futbol kültürüne adapte kolmak kolay değildi, ama bunu başardım. Bunu daha yukarı taşıyabileceğime inanıyorum." ifadelerini kullandı.

KARIUS: HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU GÖSTERDİK
"Sahada harika bir atmosfer vardı." diyen Karius, "Beklediğim gibiydi. Taraftarımız yüzde yüzlerini verdi. Arkamızdaydılar. Taraftarlarımız sayesinde bu galibiyete uzandık." dedi.

"Derbi gibi bir galibiyet çok önemliydi." diyen Alman kaleci, "Zirveye yaklıştık çok önemli. Çok güzel ve harika bir duygu. Galatasaray ile aramızdaki mesafeyi kapattık. İnancımız arttı. Her şeyin mümkün olduğunu gösterdik. Bu inancımızı tazeledi." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...