Fenerbahçe Haberi | Serdar Aziz: Şampiyonluktan başka hiçbir şey düşünmüyoruz

Fenerbahçe'de Serdar Aziz, kazanma alışkanlığı edindiklerini belirterek sezonu şampiyonlukla tamamlamak istediklerini söyledi. Serdar Aziz, sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Jorge Jesus'la ilgiliyse, "Kafamız başka yerlerde olsa bile, takım arkadaşlarım ve ben Jesus’u görünce bunu unutup sahaya odaklanmaya motive oluyoruz. Gerçekten 'kurt' bir hoca." dedi.

NTV Spor 02.12.2022 - 20:52

Sarı-lacivertlilerin deneyimli stoperi Serdar Aziz, Tivibuspor'da açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin eski antrenörü Vitor Pereira ve takımının şu anki teknik direktörü Jorge Jesus'un sistemlerini karşılaştıran Serdar Aziz, "Normalde dörtlü sisteme alışığız. Son dönemde takımlar üçlü sisteme döndü. Ben de hocanın üçlü sistem oynattığını bilmiyordum. Geçen sene Pereira’nın oynattığı üçlü sistemden alışığız ama Pereira’nın oynattığı üçlü sistemle şu anki sistem arasında farklılıklar var. Pereira stoperlerin daha ofansif oynamalarını isterken, şimdiki hocamız daha defansif oynamamızı istiyor." dedi.

"Şampiyonluktan başka hiçbir şey düşünmüyoruz"

Sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini belirten Serdar Aziz, sözlerine şu şekilde devam etti; “Sezonun başından beri bize, taraftarımızın da desteğiyle şampiyonluk fikri aşılanıyor. Kupalarla dolu kariyeri olan bir hocaya sahibiz. Kazanıyoruz ve kazanma alışkanlığını da edindik. Bunu bu şekilde devam ettirerek şampiyonluğa kesinlikle sahip olacağımıza inanıyoruz. Şampiyon olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

🟡🔵 FENERBAHÇE HABERLERİ

Jorge Jesus hakkındaki düşüncelerini aktaran Serdar Aziz şunları söyledi; “Hocamız ilk günden beri bizimle yakından ilgileniyor. Agresif bir antrenör olmasına rağmen aramız ilk günden beri çok iyi. Açık olmak gerekirse ben agresif antrenörleri seviyorum, çünkü disiplinin korunması gerekiyor. Hiçbir oyuncuyu diğer oyunculardan ayırmıyor. Genç oyunculardan kariyerli oyunculara tüm oyunculara aynı yakınlıkta. Bu sebeple herkes sahada en iyi performansını yansıtmak zorunda hissediyor. Kafamız başka yerlerde olsa bile, takım arkadaşlarım ve ben Jesus’u görünce bunu unutup sahaya odaklanmaya motive oluyoruz. Gerçekten “kurt” bir hoca.”

Sayfa Yükleniyor...