Samsunspor Bolu'da kampa girdi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunspor iki günlük iznin ardından Bolu'da kampa girdi. Takımın başında ilk antrenmanına çıkan teknik direktör Hüseyin Kalpar çok çalışmaları gerektiğini belirtirken giderek tempolarını arttıracaklarını söyledi.

NTV Spor 17.07.2013 - 13:54
PTT 1.Lig takımlarından Samsunspor, Bolu'da kampa girdi.
     
Bolu'daki bir otelde ikinci etap çalışmalarına başlayan Samsunspor, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın gözetiminde ilk antrenmanını yaptı.
     
Oyuncularla kısa bir toplantı yapan Kalpar, antrenmanın ilk bölümünü düz koşuyla başlattı. Kırmızı-beyazlı ekip, idmanı kondisyon ve güce dayalı çalışmayla tamamladı.
     
Kalpar, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok çalışmaları gerektiğini söyledi.
     
Kamp sürecince sıkı çalışacaklarını ifade eden Kalpar, "Bizim işimiz çalışmak. Oyuncularım 2 günlük izni gayet iyi geçirmişler. Şimdilik bir sorun yok. İdmanlarımız belirlediğimiz program doğrultusunda sürecektir. Giderek tempomuz artacaktır" diye konuştu.
     
Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk ise teknik heyet ve futbolcuların rahat ortamda çalışmaları için gereken her şeyi yaptıklarını anlattı.
     
Takımın güzel bir ortamda çalışmaya başladığını aktaran Soğuk, "Teknik ekibimiz ve futbolcularımız çalışmalarına başladı. Samsun'da ise transfer komitemiz çalışmalarını sürdürüyor. Kampın faydalı geçmesi için her ortamı hazırlıyoruz. Yeni oyuncularımızın takıma katılmasıyla daha iyi düzeye geleceğiz" ifadesini kullandı.
     
      

Sayfa Yükleniyor...