Samsunspor hazırlık maçında farklı kazandı

Samsunspor, hazırlık maçında Giresunspor'u 6-1 mağlup etti. Samsunspor’un gollerini Carl Holse (2), Ercan Kara, Nany Dimata (2) ve Emre Kılınç kaydetti.

Haber Merkezi - NTV Spor 10.09.2023 - 18:59
Samsunspor hazırlık maçında farklı kazandı

Milli arada çalışmalarını Nuri Asan Tesisleri’nde sürdüren , hazırlık maçında Trendyol 1. Lig ekiplerinden ile karşılaştı. 

Mücadeleyi hakem Adem Cinek yönetirken, yardımcılıklarını ise Sezgin Şahbaz ve Mehmet Şenkaya yaptı.

Samsunspor’un gollerini 8 ve 11’inci dakikada Carl Holse, 24’üncü dakikada Ercan Kara, 70 ve 82’nci dakikada Landry Dimata ve 74’üncü dakikada Emre Kılınç atarken, Giresunspor’un golünü ise 10’uncu dakikada Yunus Emre Gergef kaydetti.

Hazırlık maçını değerlendiren teknik direktör Hüseyin Eroğlu, “Yeni transferler aramıza geç katıldılar ama bizim bu süreci en iyi şekilde hızlandırmamız gerekiyor. Giresunspor’a da teşekkür ediyoruz. Oyuncularımızın performansını yükseltmemiz çok önemli. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Lige adapte olmak zorundayız. Oyuncularımız da zaten uyum problemi yok. Saha içindeki bu adaptasyon gün geçtikçe daha da iyi olacak. Bugün güzel bir skor aldık. Hazırlık maçı ama saha içerisindeki performansları iyiydi. Galatasaray maçıyla başlayacak olan hafta, her geçen gün çok daha iyi olmak zorundayız. Performansları yukarıya çekip başarılı skorları alacağız” dedi.

Sayfa Yükleniyor...