Seçim sonrası Fatih Terim tezahüratları

Galatasaray'da Dursun Özbek, 4 yıl aradan sonra tekrar başkanlığa seçildi. Özbek, seçim sonrası birlik mesajı vererek Galatasaray Lisesi'nden ayrıldı. Özbek'in ayrılığı sırasında bir grup taraftar "İmparator Fatih Terim" tezühüratları yaptı.

NTV Spor 11.06.2022 - 23:21

Galatasaray'ın 103. dönem yönetiminin belirlendiği ve Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen kongrede rakibi Eşref Hamamcıoğlu'ndan fazla oy alan Dursun Özbek, 4 yıl aradan sonra tekrar başkanlık koltuğuna oturdu.

Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulüpte 2015-2018'de başkan olarak görev yapmıştı.

Özbek seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kürsüye çıkarak konuşma yaptı. Dursun Özbek, Galatasaray'a sevgi iklimi getirmek istediklerini anlatarak, "Yarın bambaşka bir gün. Birlikte ve beraber olma zamanı geldi. Size vaadim var değerli Galatasaraylılar. Galatasaray'a sevgi iklimini getirmeye çalışacağız arkadaşlarımla beraber. Galatasaray'a barışı getirmek istiyorum. Artış barışın zamanı geldi. Bu seçimde kazanan, kaybeden diye bir şey yok. Yarından itibaren hep beraberiz, kol kolayız. Galatasaray'ı güzel günlere taşımak için el ele, sırt sırta vermeye hazır mısınız? Hep beraber Galatasaray'ı, çocuklarımızın, torunlarımızın gurur duyacağı bir seviyeye getireceğiz. Yaşasın Galatasaray." ifadelerini kullandı.

Özbek daha sonra kongre alanından ayrıldı. Özbek'in ayrılığı sonrasında bir grup taraftar Galatasaray Lisesi'nin önünde  bir süre "İmparator Fatih Terim " tezahüratları yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...