Selçuk İnan'ın Galatasaray isteği

Kasımpaşa Teknik Direktörü Selçuk İnan ileride Galatasaray'ı çalıştırmak istediğini söyledi. 38 yaşındaki çalıştırıcı, sarı kırmızılı takımda uzun yıllar geçirdiğini ve kalbinde özel bir yeri olduğunu ifade etti.

NTV Spor 16.03.2023 - 19:54
Selçuk İnan'ın Galatasaray isteği

Galatasaray efsanelerinden Teknik Direktörü hedeflerini anlattı. 38 yaşındaki çalıştırıcı ileride Galatasaray'da görev almak istediğini söyledi.

📈SPOR TOTO PUAN DURUMU📈

A Spor'a konuşan Selçuk İnan, "Yaklaşık 4 aydır görevdeyim. Bu ilk teknik direktörlük deneyimim. Çok mutluyum. En mutlu olduğum şeylerden bir tanesi kendimle beraber takımın da geliştiğini görebiliyorum. Geldiğimiz zamanla şimdi arasında çok fark var. Oyuncuların gelişime açık olması beni ayrıca mutlu ediyor." dedi.

Düşme hattının bir sıra üstünde bulunan Kasımpaşa'nın seri galibiyet yakalaması gerektiğini dile getiren genç teknik direktör, "Oyun olarak belli bir şeyi yakaladık. Ofans gücümüzü de biraz arttırdık ama henüz istediğim sonuçları alamadık. Bütün puanlara talibiz. Alt taraf çok çekişmeli ve bu da ligin kalitesini gösteriyor. Her takım her takımı yenebilecek seviyede. Yukarılara tırmanmak için seri yakalamamız gerekiyor. İlk amacımız bu seriyi yakalamak." ifadelerini kullandı.

"Galatasaray en üst seviye Türkiye'de"

Galatasaray efsanesi Selçuk İnan, "En üstü hep hedefledim. Galatasaray en üst seviye Türkiye'de. 9 sene futbolculuk, 2 sene de yardımcı antrenörlük yapmış, ayrıca takımın kaptanlığını yapmış biri olarak orada teknik direktör olmak benim için büyük onur olur. İnşallah zamanı geldiğinde ve layık görüldüğümde o göreve layık işler yapabilirim." diye konuştu.

Selçuk İnan, 2011'de transfer olduğu Galatasaray'da 10 sezon forma giydi. Eski milli yıldız sarı kırmızılı kariyerinde 14 kupa kazandı.

Sayfa Yükleniyor...