"Şenol Güneş, Milli Takım'a gitmek isterse..."

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, A Milli Takım için adı geçen teknik direktör Şenol Güneş ile sezon sonunda görüşme gerçekleştireceklerini söyledi.

NTV Spor

19.02.2019 - 12:16 | Son Güncelleme: 19.02.2019 - 13:47

Teknik direktör Şenol Güneş'in milli takıma gideceği iddiaları konusunda konuşan Fikret Orman, "Şenol hoca ile sözleşmemiz sezon sonu bitiyor. Mayıs ayında kongre var. Şenol ağabeyle o günün şartları içinde konuşuruz. Kalmak istiyorsa sözleşme öneririz. Federasyondan kırgın şekilde ayrılmış, dönmek de isteyebilir. Bunu normal karşılıyorum. Burada 4 sene önemli başarılar elde etti. Gitmek isterse de onun tercihidir." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş'in Milli Takım'ın 2 maçlık fikstüründe, iki takımı birlikte yönetmesine sıcak bakıp bakmayacağı sorusu üzerine Fikret Orman, "Federasyondan böyle bir talep gelmedi, zaten gelmez. Gelebilmesi için bizden önce Şenol hoca ile konuşmuş olmaları lazım. Şenol hoca bizim kölemiz falan değil. Kişilikli, şahsiyetli bir teknik direktör. Benden önce onunla konuşulması lazım. Şenol hoca, 'Bu duruma sıcak bakıyorum, kulüple konuşayım.' derse, o zaman biz devreye gireriz. Olmayan bir şey için yorum yapmaya gerek yok." cevabını verdi.

Sayfa Yükleniyor...