Şenol Güneş transferi açıkladı: "Bugün, yarın gelebilir"

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Neftçi Bakü ile oynanacak rövanş maçı öncesinde; "Zaynutdinov ile ilgili gelişmeyi bekliyoruz. Konuşuldu, anlaşıldı, bugün yarın gelebilir." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 16.08.2023 - 18:20
Son Güncelleme: 16.08.2023 - 19:54
Şenol Güneş transferi açıkladı: "Bugün, yarın gelebilir"

teknik direktörü , ile oynanacak rövanş maçı öncesinde basın toplantısında konuştu. 

Şenol Güneş, maç değerlendirmesinde; "Sezona yeni başladık. Üç günde bir maç oynayacağız. Elimizdeki kadroyu oldukça zorlamaya çalışıyoruz. Herhangi bir problem yok. Fiziksel değerler iyi görünüyor." dedi. 

Rashica transferi için Şenol Güneş'ten yönetime tebrik

Rashica transferi için sorulan soru üzerine deneyimli teknik direktör; "Rashica geçen sene iyi oynadı, başarılı oldu. Dışarıdan aldığımız bilgilere bakınca karakterli, iyi bir oyuncu. Bugün gelemeyecek, biraz yorgundu. Ama katılımı sağlanmış oldu, yönetimi tebrik ediyorum." dedi. 

Talisca gündemi hakkında açıklama

Talisca iddiaları hakkında Güneş; "Talisca ile ilgili söyledim, istekler ve gerçeklar arasındaki fark basitti. Gelinen noktaya baktığımızda, resmi bir teklif yok. Sadece sohbet içinde konuştuk. Gerçekleşmesi mümkün olmayan dememin sebebi buydu. Biz de taraftar da Talisca'ya sıcak bakarız ama bugüne kadar olumsuzdu. Gelmek isterse, uygun olursa değerlendirilir." dedi. 

Şenol Güneş transferi açıkladı

Zaynutdinov transferi için konuşan Beşiktşa teknik direktörü; "Zaynutdinov ile ilgili gelişmeyi bekliyoruz. Konuşuldu, anlaşıldı, bugün yarın gelebilir. Mavi kart avantajı var. Onun dışında bir Türk oyuncu da alabiliriz." sözlerini sarfetti.

Deniz Türüç için konuşan Şenol Güneş; "Deniz Türüç, beğendiğim bir oyuncu. Zaten milli takıma da almıştım. Değişen bir şey yok. Şu anda transferle ilgili bir düşüncemiz yok. Zannediyorum Başakşehir'in Umut Meraş'la ilgili bir talebi var. Umut'u bırakmayı düşünmüyorum ama gitmek isteyen oyuncu olursa o zaman değerlendiririz." açıklamasında bulundu. 

Sergio Ramos sorusuna cevap

Beşiktaş teknik direktörü ismi anılan dünyaca ünlü İspanyol stoper için; "Ramos'u bilmiyorum. Sürekli gazeteler yazıyor. Bildiğim kadarıyla Amerika'ya gidecekti, sonra Arabistan'a, sonra Türkiye olabilir dediler. Son durumunu bilmiyorum. Kendisini ispatlamış bir oyuncu. Daha önce bize Pepe de geldi. Bunlar uzun yıllar oynamış, kariyeri iyi olan, markalaşmış oyuncular. Bir şey söylemem doğru değil." dedi. 

Sayfa Yükleniyor...