Serdar Topraktepe'den derbi ve Semih Kılıçsoy yanıtı

Beşiktaş Teknik Sorumlusu Serdar Topraktepe, Ankaragücü karşısında ilk yarıda iyi bir oyun ortaya koyamadıklarını belirterek, "Seyircimizin önünde turu atlayacağımızı inanıyorum." dedi. Semih Kılıçsoy'la ilgiliyse Serdar Topraktepe, "İdmanlara başladı. Bir idman yaptı. Döndükten sonra durumu belli olacak." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 23.04.2024 - 23:20
Son Güncelleme: 23.04.2024 - 23:23
Serdar Topraktepe'den derbi ve Semih Kılıçsoy yanıtı

Ziraat yarı final ilk maçında , deplasmanda Ankaragücü ile golsüz berabere kaldı.

Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı takımın teknik sorumlusu mücadeleyi değerlendirdi.

"İLK YARIDA BİREYSEL HATALAR YAPTIK"

Maça ilişkin Serdar Topraktepe,"İlk maçtı. Ankaragücü'nün kendi sahasında baskı yapabileceğini biliyorduk ve hazırlıydık. Agresif olamadık. Geniş alanları kapatamadık. Ankaragücü ilk yarı bizden üstündü. İkinci yarı yaptığımız değişikliklerle oyunun hakimi bizdik. İlk yarıda bireysel hatalar yaptık. Maçın ikinci yarısında kontrollü oyunu tercih etti arkadaşlarımız. Seyircimizin önünde turu atlayacağımızı inanıyorum." ifadelerini kullandı.

DERBİ VE SEMİH KILIÇSOY YANITI

Serdar Topraktepe derbiyle ilgili soruya, "Bu maça odaklandık. Yarından itibaren Fenerbahçe maçına bakacağız. Bugün İstanbul'a döneceğiz. Sonrasında Fenerbahçe maçına odaklanacağız." yanıtını verdi.

'la ilgiliyse Serdar Topraktepe, "Salih'i de bir antrenmandan sonra dahil ettik. İnşallah Semih de aramıza katılır. İdmanlara başladı. Bir idman yaptı. Döndükten sonra durumu belli olacak." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...