Shakira'dan Pique'ye şarkılı atak

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, Monotonia adlı single'ının video klibini yayınladı. Şarkıdaki sözler dikkat çekerken; ünlü şarkıcının "narsist" ve "Noel kadar soğuk" sözleriyle Pique'yi hedef aldığı yorumları yapıldı.

NTV Spor 20.10.2022 - 14:42
Son Güncelleme: 20.10.2022 - 14:46
Shakira'dan Pique'ye şarkılı atak
Sosyal Medya

Ünlü şarkıcı , Barcelona'lı ile 12 yıllık birlikteliğini bu yılın başlarında sona erdirdi. Ancak Kolombiyalı şarkıcının klip çektiği son single'ındaki sözler dikkat çekti.

Shaqira'nın, ile söylediği şarkının klibi yayınlandı. 'nın klibinde Shaqira gözyaşı dökerken, Shakira'nın kalbini hedef alan kişinin Pique'ye benzerliği dikkat çekti.

Monotonia şarkısında,
"İkimiz de aynı şeyi yapıyoruz
Bencilliğin suç ortağıydık
Ne olduğumuzu unutuyoruz ve en iyisi böylesi
Bu bizim değil, monotonluğun suçuydu" gibi ifadeler kullanılıyor.

Şarkıda, "Bu gerekli bir veda. Eskiden inanılmaz olan şey rutin hale geldi" denilirken, "Narsist" ve "Noel Kadar soğuk" sözleri de yer aldı. Klibin yayınlanmasının ardından hayranlarından "Pique'ye göndermeler yapılıyor" yorumları geldi.

PIQUE SHAKIRA'YI FORMASINDA TAŞIYAYABİLİR

Barcelona'nın Spotify ile işbirliğinin ardından Shaqira'nın isminin de İspanyol ekibinin formasına yazılabileceği önü sürüldü. El Espanol'daki haberde, "Gerard Pique, Barcelona'nın Spotify ile yaptığı anlaşma gereği eski sevgilisi Shakira'nın adını formasında taşıdığı bir maçta oynamak zorunda kalabilir. Barcelona geçtiğimiz hafta Real Madrid ile oynanan derbi maçta şarkıcı Drake'in logosunun olduğu formalarla sahaya çıkmıştı" denildi.

Shakira'nın yeni şarkısı Monotonia'nın klibini izle

Sayfa Yükleniyor...