"Sonuçtan çok memnunum ama..."

UEFA Uluslar B Ligi'nde Ay-yıldızlılar, İsveç'i 3-2 mağlup ederek organizasyondaki ilk galibiyetini aldı. Teknik direktör Mircea Lucescu karşılaşmayı değerlendirdi.

NTV Spor 11.09.2018 - 00:23 | Son Güncelleme: 11.09.2018 - 00:51

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, UEFA Uluslar B Ligi'nde 3-2 kazandığımız İsveç mücadelesini değerlendirdi.

"Rusya maçının devamı bu." diyen Rumen çalıştırıcı, "Sonuçta Rusya maçının ikinci yarısını da iyi oynamıştık ama şanssızdık. Sonuçtan çok memnunum ama bu ekip sonunda arkadaşlıklarını, dostluklarını, birlikte oynamayı sahaya yansıttı. Rusya maçı, Tunus maçı, İran maçı, bu maçların hepsinde iyi oynadık aslında. Rusya deplasmanına maçı kazanmaya gideceğiz. Biz oyun olarak Rusya'dan daha iyiyiz. Oyuncularımızın yaşlarını topladığınızda İsveç'ten toplamda 40 yaş daha küçüğüz. Bu ekibe güvenmek lazım." dedi.

"EMRE ÇOK GÜZEL GOLLER ATTI"
Oyuna sonradan dahil olarak 2 gol kaydeden Emre Akbaba ile ilgili de konuşan Lucescu, "Kimse oyuncuların nasıl davrandığını, benimde onlara nasıl davrandığımı bilemez. Benimde oyuncuları ne zaman oyuna alacağımı kimse bilemez. Kimse benim düşündüklerimi düşünemez. Diğerleri gibi düşünseydim Trabzon maçına bakıp oyuna almamam lazımdı. Sonuçta Emre çok güzel goller attı. Bunu da takım arkadaşları sayesinde gerçekleştirdi" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...