MİLLİ TAKIM HABERLERİ: Stefan Kuntz: En zor yoldayız

Milli Takım'ın Dünya Kupası Elemeleri play-off turu yarı final maçındaki rakibi Portekiz oldu. Stefan Kuntz eşleşmeyi "En zor yoldayız" sözleriyle değerlendirdi.

NTV Spor 26.11.2021 - 19:39
Son Güncelleme: 26.11.2021 - 19:55
Stefan Kuntz'dan kura yorumu!

A Milli Takımı Teknik Direktörü , 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turunda zor bir kura çektiklerini ancak takımına güvendiğini söyledi.

Kuntz, İsviçre'nin Zürih kentindeki FIFA merkezinde gerçekleştirilen 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı final kura çekimine çevrim içi bağlantıyla katıldı.

Kura çekiminin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Alman teknik adam, "En zor yol C Yolu'ydu, biz de oradayız. Ancak göreve başladığımdan bu yana gördüklerim bana büyük bir umut veriyor. Buraya kadar geldik, bundan sonra da neler yapabileceğimizi hep beraber göreceğiz." ifadelerini kullandı.

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalinde Portekiz ile eşleşti. Milliler, Portekiz'i elemesi halinde 2022 FIFA Dünya Kupası'na katılabilmek için İtalya-Kuzey Makedonya eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Sayfa Yükleniyor...