"Şu an çok iyi bir gidişatımız olduğu söylenemez"

Corendon Alanyaspor Teknik Sorumlusu Felipe Sanchez Mateos takımın gidişatından memnun olmadıklarını söyledi. Mateos, "Şu an çok iyi bir gidişatımız olduğu söylenemez. Şapkayı önümüze koyup, gerekli analizleri yaptıktan sonra, neyi nasıl düzeltmemiz gerektiği üzerinde duracağız" dedi.

NTV Spor 02.10.2022 - 18:38
Anadolu Ajansı

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Alanyaspor, sahasında Giresunspor'la 1-1 berabere kaldı.

Maçın ardından Alanyaspor Teknik Sorumlusu Felipe Sanchez Mateos müacedeleyi değerlendirdi.

Mateos, ilk dakikadan son dakikaya kadar içinde farklı dinamikleri bulunduran bir maç olduğunu dile getirdi. Henüz maçın başında rakibin eksik kalmasıyla oyunun akışının farklı yere çekildiğini anlatan Mateos, "Ardından bir gol bulduk. Ama VAR tarafından iptal oldu." dedi.

📊 SÜPER LİG PUAN DURUMU

Mateos, oyuncu değişikleriyle oyuna müdahale etmeye çalıştıklarını ama bunun da hava şartlarından dolayı bir yere kadar olduğunu kaydederek, "Şu an çok iyi bir gidişatımız olduğu söylenemez. Şapkayı önümüze koyup, gerekli analizleri yaptıktan sonra, neyi nasıl düzeltmemiz gerektiği üzerinde duracağız." şeklinde konuştu.

Hava şartlarına rağmen maçın erken saatte oynanmasını eleştiren Mateos, "Bugün Alanya'da saat 14.30'da 35-36 derecede futbol maçı oynadık. Bu rakip ve bizler için zordu. Bugün hava gerçekten sıcaktı. Su molaları, kırmızı kart, VAR kontrolleri... Bir türlü maça adapte olamadık. 10 kişi kalan rakibimize karşı oyunu karşı sahaya yıkamadık. Maçı tam anlamıyla hissettik diyemeyiz. Elbette maçın devamında 2. yarıda golü bulduk. Beraberliği yakaladık. Ardından çok pozisyon bulduk. Bunları değerlendirebilseydik şu anda çok farklı konuşuyor olurduk." değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...