"Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe"

Fenerbahçe'de Ferdi Kadıoğlu, Avrupa'ya gitme hayali olduğunu ancak şu anda tek odak noktasının Fenerbahçe olduğunu söyledi. 23 yaşındaki oyuncu ayrıca, "Geçen sezonlara bakacak olursak gelişim kaydediyoruz ve bunu hocamızla yapıyoruz." dedi.

NTV Spor 26.01.2023 - 12:59
Son Güncelleme: 26.01.2023 - 13:51
"Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe"

Spor Toto 'in 21. haftasında Kasımpaşa'yı konuk edecek 'de , antrenman öncesinde soruları yanıtladı.

Şu anda tek odak noktasının sarı-lacivertli takım olduğunu söyleyen Ferdi Kadıoğlu, "Avrupa'ya gitme hayalim var ama biz takım olarak şampiyonluk için çabalıyoruz. Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe." yorumunda bulundu.

🟡🔵 FENERBAHÇE HABERLERİ

Farklı pozisyonlarda görev almasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Ferdi, "10 numara favori pozisyonum. Kenarlarda da oynamayı seviyorum. Benim nerede oynadığım çok fazla önemli değil. Oynadığım pozisyonlarda iyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum. Hocam nerede görev verirse orada oynamaya hazırım. 10 numara söylemim şakaydı tabi." dedi.

23 yaşındaki oyuncu ayrıca şunları söyledi, "Geçen sezonlara bakacak olursak gelişim kaydediyoruz ve bunu hocamızla yapıyoruz. Taktiksel olarak güçlü yanlarımız olduğunu düşünüyorum. Hocamızla defansif yönümü de geliştirdiğimi düşünüyorum. Takım olarak kendimizi de geliştiriyoruz. Maçlarda en iyi performansımı ortaya koymak istiyorum. Hocamız da bize bu konuda yardımcı oluyor."

Sayfa Yükleniyor...