Suarez: Messi'nin acısını hissettim

Uruguaylı golcü Luis Suarez, Şili karşısında aldıkları 2-1'lik galibiyetin ardından Barcelona'dan ayrılışı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

NTV Spor

09.10.2020 - 09:25 | Son Güncelleme: 09.10.2020 - 10:21

Luis Suarez, tartışmalı Barcelona ayrılışından dolayı Lionel Messi'ye benzer bir acı hissettiğini söyledi.

Lionel Messi, arkadaşı Luis Suarez'in takımdan gönderilişi ile ilgili, "Kulüp tarihinin en önemli futbolcularından birisisin. Bu şekilde ayrılmaya layık değildin. Ama gelinen bu noktada beni hiçbir şey şaşırtmıyor" ifadelerini kullanmıştı.

"Messi'ye şaşırmadım çünkü onu çok iyi tanıyorum, hissettiği acıyı anlıyorum" diyen Suarez, "Kötü gidiş yüzünden beni kulüpten yolladıklarını hissetti. Messi'nin sözlerine şaşımadım, çünkü onu çok iyi tanıyorum. Hissettiği acıyı benim kadar biliyordum. Messi benim kulüpten atıldığımı düşündü. Benimle işleri doğru yapmanın başka yolları da vardı. Altı uzun yıl beraberdik ve bu onu da rahatsız etti. Onu bir arkadaş olarak görüyorum ve ne kadar acı çektiğimizi görebiliyoruz" dedi.

"Ailem ve ben kötü etkileniyorduk" diyen Suarez, "Atletico Madrid beni aradığında bir an bile tereddüt etmedim. Açıkçası bazı şeylere alışmam gerekiyor, ancak Atletico'da çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Atl. Madrid ile La Liga'da 3 maça çıkan Suarez, 2 gol atarak iyi bir başlangıç yapmıştı. 

Sayfa Yükleniyor...