Süper Lig | İrfan Buz: Giresunspor'u ligde tutmak istiyoruz

Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü İrfan Buz ligde kalmak istediklerini belirterek, "Matematiksel olarak iddiamızı son haftaya taşıdık. Elimizden geleni yapmak istiyoruz. Giresunspor'u ligde tutmak istiyoruz." dedi.

Batuhan Özokan - NTV Spor 03.06.2023 - 23:51
Süper Lig | İrfan Buz: Giresunspor'u ligde tutmak istiyoruz

'in 37. haftasında 'u 1-0 mağlp eden , ligde kalma umutlarını son haftaya taşıdı.

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan İrfan Buz, Trabzonspor maçında puan alamadıklarını hatırlatarak şunları kaydetti, "Buraya geldiğimizde matematiksel olarak devam etme açısından önemli maça çıktık. Onurlu bir mücadele veren Ümraniye'ye karşı çıktık ve kazandık. Matematiksel olarak iddiamızı son haftaya taşıdık. Elimizden geleni yapmak istiyoruz. Giresunspor'u ligde tutmak istiyoruz. Çok önemi bir maç kazandık. Üstün taraf bizdik. İyi pozisyonlara girdik. Farklı da kazanabilirdik. Takımı tebrik ediyorum. Baskı altında kazanmayı başardık." dedi.

"Üretmekte sıkıntı yaşadık ve maalesef kaybettik" 

Spor Toto Süper Lig'in 37. haftasında konuk ettiği Bitexen Giresunspor'a 1-0 yenilen HangiKredi Ümraniyespor'un teknik sorumlusu Hayati Köse, motivasyon açısından oyuncuları üst seviyede tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Ümraniye Şehir Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Köse, ligden düştükten sonra hem kadro hem moral olarak zor dönem yaşadıklarını belirtti.

Ligden düşmelerine rağmen ligi ilgilendiren önemli karşılaşmalar oynadıklarını hatırlatan Köse, "Ligin kaderini belirleyecek durumda olduğumuz için oyuncuları elimizden geldiğince üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Oyunun hakkı bana göre beraberlikti. Üretmekte sıkıntı yaşadık ve maalesef kaybettik." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...