Süper Lig | Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic: Bu problemimizi analiz etmemiz gerekiyor

Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic iç sahada oynayacakları iki maça ilişkin, "Oyunumuzu oynayacağız ve nasıl gideceğini göreceğiz. Önümüzdeki iki maç, aşağı ve yukarıyla olan bağlantımızı belirleyecek." dedi.

NTV Spor 27.04.2023 - 19:58
Süper Lig | Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic: Bu problemimizi analiz etmemiz gerekiyor

Spor Toto 'in 32. haftasında 29 Nisan Cumartesi günü Trabzonspor'u konuk edecek hazırlıklarını sürdürdü.

Koyuncu Grup Kayacık Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmandan önce teknik direktör , basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçının hazırlıklarına devam ettiklerini söyledi.

⚽ SÜPER LİG HABERLERİ

Evlerinde oynayacakları maçın önemine değinen Stanojevic, "Kendi stil ve taktiklerimizle oynayacağız. Oyunumuzu oynayacağız ve nasıl gideceğini göreceğiz. Önümüzdeki iki maç, aşağı ve yukarıyla olan bağlantımızı belirleyecek. Özellikle kendimizi göstermemiz için önemli maçlar. Sakatlıklarla mücadele ediyoruz. Bazıları bizim sorumluluğumuz, bazıları futbolcuların bireysel sorumlulukları. Fakat bunlarla mücadele etmeye devam etmek zorundayız. Bu problemimizi analiz etmemiz gerekiyor." diye konuştu.

Yeşil-beyazlı oyuncu Marlos Moreno ise güçlü bir rakibe karşı mücadele edeceklerini ve mutlak galibiyet almak istediklerini dile getirdi.

Öte yandan oyuncular, ısınma ve koşuyla başladıkları idmanı, toplu oyun ve taktik çalışmayla tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...