Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: Başarımızın temelinde de zaten bu faktör yatıyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş taraftarın desteğinden mutlu olduğunu belirterek, "Beni en çok mutlu eden göreve geldiğim günden itibaren taraftarımızın verdiği destektir. Şu an bana ve takıma çok güveniyorlar." dedi. Güneş bu sezon içinse, "İkinci olmak istiyoruz. Kalan iki maçı da kazanarak sezonu noktalamayı hedefliyoruz." açıklamasında bulundu.

Batuhan Özokan - NTV Spor 24.05.2023 - 09:46
Süper Lig | Şenol Güneş: Başarımızın temelinde de zaten bu faktör yatıyor

Spor Toto 'de Adana Demirspor'u deplasmanda mağlup ederek galibiyet serisini sürdüren 'ta teknik direktör Milliyet gazetesine açıklamalarda bulundu.

Taraftarın desteğine ilişkin Güneş, "Beni en çok mutlu eden göreve geldiğim günden itibaren taraftarımızın verdiği destektir. Şu an bana ve takıma çok güveniyorlar. Bunlar güzel şeyler. Biz de onları mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

⚫⚪ BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Takımdaki her oyuncunun önemli olduğunu söyleyen Şenol Güneş, "Takım olma yolunda çok önemli adımlar attık. Biz her maça kazanma arzusuyla çıkıyoruz. İyi bir takım olduğumuzu zaten biliyorum. Her oyuncu benim için çok değerli. Biz Ümraniye'de bir takım ruhu yakaladık ve ayağa kalktık. Bu özelliğimiz maçlarımıza pozitif yansıyor. Örnek vermek gerekirse 3'ü buluyoruz, 4'ü arıyoruz. 4'ü buluyoruz, 5'i arıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Şenol Güneş ayrıca, "Başarımızın temelinde de zaten bu faktör yatıyor. Farkı açıyoruz ama zamana oynamıyoruz. Kazanma duygusu hep üst seviyede. Bu da beni çok mutlu ediyor. Her yönümüzle iyi bir ekibiz. Tabii ki önümüzde bir hedef var. İkinci olmak istiyoruz. Kalan iki maçı da kazanarak sezonu noktalamayı hedefliyoruz. Bunu başarak gücümüz fazlasıyla var. Tabii ki rakibimizin maçları da bizi yakından ilgilendiriyor." dedi.

Sayfa Yükleniyor...