"Tam zamanında Lukas'ın golü geldi"

Galatasaray'ın 3-0'lık Bursaspor galibiyeti sonrası Yasin Öztekin, "Lukas'ın tam zamanında golü geldi. Bu galibiyet şu an bizim için çok önemli. Geçen sene de zor durumlardan çıkıp şampiyon olmuştuk. Bu maçla da bu çıkışımızı yakalamak istiyoruz" dedi.

NTV Spor

05.12.2015 - 00:12

Son haftalarda istedikleri performansı sahaya yansıtamadıklarını söyleyen Yasin Öztekin, "Her takımda olabilecek şeyler. Biz de çok çalışıyoruz, daha iyisini başarmak istiyoruz. Bugün de mutlaka kazanmak istiyorduk. Yine en iyi oyunumuzu oynamadık ama sonuçta 3-0 kazandık. Gol yemedik; 3 tane de attık. Şu an bu çok önemli. O yüzden bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Geçen sene de böyleydi. Zor durumlardan çıkıp şampiyon olmuştuk.  Bu sene de inşallah bu maçla beraber çıkışımızı yakalamak istiyoruz" dedi.

"İkinci yarıdaki baskı nasıl oluştu?" sorusuna ise Yasin Öztekin, "Taraftarlarımız da bizden iyi futbol bekliyor. Hırslı oynamamızı bekliyorlar. Biz de bunu her zaman yansıtamıyoruz. Onlar da bir yerde haklı. Ama tam zamanında Lukas'ın golü geldi. İkinciyi de attık. Bundan sonrda çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...