"Taraftarımızın enerjisini kullanarak mücadele edeceğiz"

Fenerbahçe'de Altay Bayındır, hafta sonu oynanacak Galatasaray maçına iyi hazırlandıklarını belirterek, "Gerekli hazırlıkları yaptık. Bundan sonrasında da hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Çok çalıştık. Analizlerimizi yaptık. Keyif dolu bir maç olacak" dedi.

NTV Spor 08.04.2022 - 21:41

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ı ağırlayacak Fenerbahçe'de Altay Bayındır, Nesine TV'ye açıklamalarda bulundu.

Sakatlık sürecini çok çalışarak atlattığını söyleyen Altay Bayındır, "Zor bir süreçti. Bir kalecinin yaşyabileceği en kötü sakatlığı yaşadım belkide. Ameliyat olunca kendime iyi baktım. Çok çalıştım. Mücadelesini verince, vücud da reaksiyonu veriyor ve sağlıklı bir şekilde döndüm." dedi.

Pazar günü oynanacka derbiyle ilgiliyse 23 yaşındaki kaleci, "Gerekli hazırlıkları yaptık. Bundan sonrasında da hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Çok çalıştık. Analizlerimizi yaptık. Keyif dolu bir maç olacak. Derbinin havası her zaman farklıdır. Bunun bilincindeyiz. Sahada elimizden geleni yapacağız." açıklamasında bulundu.

Altay Bayındır'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Açıkçası idolüm yok. Küçükken Van der Sar'ı seviyordum. Olgun bir duruşu vardı sahada. Sevdiğim bir kaleciydi. Başarılı olduğunu da düşünüyorum. Olumlu olumsuz durumların değerlendirmesini yapabilmek için başka kalecileri izliyorum ama kendime odaklanmış durumdayım."

Stoper olarak başladım futbola. Sonrasında santrafor oldum. Gol atmayı çok seviyordum o dönem. Bunun da bana kattığı şeyler oldu. Sürekli oyundasın. Kendimi bildim bileli kaleye geçmezdim. Sürekli oyundaydım. Kaleci olduğum için çok mutluyum."

▶ FENERBAHÇE HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...