"Tarihin en erken şampiyonu olmak istiyoruz"

Göztepe'yi 4-2 mağlup eden Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür ve Anthony Nwakaeme, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 12.03.2022 - 21:20
"Tarihin en erken şampiyonu olmak istiyoruz"

'ün açıklamalarından satır başları şu şekilde

"Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Uzun bir sürenin ardından şampiyon olmak istiyoruz. Saha içindeki aile ortamını koruduğumuz sürece şampiyonluğun gelmeme ihtimali yok. Giren çıkan kimse fark etmiyor. Çok kaliteli bir kadromuz var.

"Bugün ben ön plana çıktım ama Visca abi ve Nwakaeme inanılmaz oynadılar. Nwakaeme bizim için çok önemli ve tarif edemediğimiz bir oyuncu. Kendisi beni çok güldürür. Sürekli bana, 'Messi' diye seslenir. Umarım bu kupayı beraber kaldırırız."

"Çok az süre kaldı. Bir hayalimiz var. Kalan maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz. Tarihin en erken şampiyonu olmak istiyoruz." ." 

ise şunları söyledi

"Şampiyonluğu kutlayana kadar bırakmayacağız. Amacımız, olabildiğince hızlı şekilde şampiyon olabilmek ve bunu taraftarımızla kutlamak. Taraftarımız bizim için çok büyük bir itici güç. Her maç bu stadı dolduruyorlar. Onlarla birlikte kazanmamak mümkün değil. Onlarla birlikte burada şampiyonluk kupasını kaldıracağımıza inanıyorum."

Sayfa Yükleniyor...