"Tek rakibimiz kendimiz"

Deplasmanda Boluspor'a farklı mağlup ederek liderliğini sürdüren Kayseri Erciyesspor'da teknik direktör Osman Özköylü, iyi bir takım olduklarını ve tek rakiplerinin kendileri olduğunu söyledi.

NTV Spor

16.03.2013 - 19:15

PTT 1. Lig'de 26. haftanın açılış maçında deplasmanda Boluspor'u 4-2 mağlup eden Kayseri Erciyesspor'da teknik direktör Osman Özköylü zorlu Boluspor karşılaşmasını kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Ligde kolay maç olmadığına işaret eden Özköylü, "Ligin sonuna doğru yaklaştıkça takımlar hedefledikleri yönler doğrultusunda maçları kazanmak istiyor. Ciddi şekilde maçlar zorlaştı. Liderliği devam ettirmek, yakaladığımız  avantajı sürdürmek, deplasmanlarda oynadığımız oyun formatını devam ettirmek için bu maçta en iyi şekilde mücadele ettik. Çok önemli bir deplasmanda çok önemli 3 puan aldık. Çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Takımın bulunduğu noktaya emek harcayarak geldiğini dile getiren Özköylü, "Hata yapmadan yolumuza devam edeceğiz. Hep şunu söylüyoruz, 'iyi bir takımız, tek rakibimiz kendimiziz'. Doğruları yaptığımız ve kendimiz gibi  oynadığımız zaman ligde yenemeyeceğimiz takım yok. Bugün bunu da gösterdik. Çok şükür, güzel bir galibiyetle yolumuza devam ediyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...