"Teklifler var..."

Fatih Terim, son olarak geçtiğimiz yıl Galatasaray'ı çalıştırmış ve görevinden ayrılmıştı. Terim'in teknik direktörlüğe ara vermesinin ardından yeni takımı hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı.

NTV Spor 09.11.2022 - 21:33
"Teklifler var..."
Ajans Galeri

'dan ayrıldıktan sonra birçok farklı takımdan teklif alan teknik direktör , bir süre dinlenmeyi tercih ederek bu teklifleri geri çevirmişti.

Yaklaşık 1 yıldır teknik direktörlükten uzak kalan Fatih Terim'in bu süreçte Galatasaray başkanlığı için adım atacağı da konuşuldu.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

Fatih Terim, İtalya Konsolosluğu'nda Türk-İtalyan buluşmasına konuşmacı olarak çağırıldı. Konuşmayı Fatih Karagümrük'ün İtalyan teknik direktörü Andrea Pirlo ile Anadolu Efes'in İtalyan basketbolcusu Achille Polonara da takip etti. Toplantıda kariyeri hakkında da konuşan Terim, kitap yazdığını da dile getirdi. Sabah'ın derlediği habere göre konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TRT Spor spikeri Veli Yiğit "Fatih Terim kitap yazıyor. Belgeselde olmayan birçok şey kitapta olacak. Ayrıca müze açılışı olacak. Fatih Terim'in kazandığı kupalar ve birçok şey, üst düzey müze olacak." dedi.

Galatasaray'ın başında toplam 8 kez şampiyonluğu yaşayan Fatih Terim, 1 UEFA Kupası kazandı. Deneyimli çalıştırıcının ilerleyen dönemde hangi takımı çalıştıracağı halen merak konusu.

Sayfa Yükleniyor...