Terim'den Ndiaye ve transfer açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Osmanlıspor maçı öncesi ismi Stoke City ile anılan Badou Ndiaye'ye teklifi doğruladı ve bu ortamda transfer yapamayacaklarını söyledi....

NTV Spor 27.01.2018 - 18:43 | Son Güncelleme: 29.01.2018 - 09:03

Osmanlıspor maçı öncesi yayıncı Beinsports'a Ndiaye'nin durumuyla ilgili açıklama yapan Fatih Terim, "Ndiaye bizim için önemli bir isim. Kendisinden çok şeyler beklediğimiz iyi bir oyuncumuz. Dün ve evvel günkü süreç içerisinde biraz kafasının karıştığı malum. Konsantre olamayacağını söyleyince evinde eşi ve çocuklarıyla rahat ortamda olmasını söyledim. Tamamen bundan ibaret. Ndiaye şu an bizim oyuncumuz ve 31'ine kadar da süremiz var." dedi.

Transferle ilgili de açıklamalar yapan tecrübeli teknik adam, "Galatasaray'ın, camianın menfaatleri benden ve oyunculardan önce gelir. Kulübümüz için bir faydası olacaksa kararımı mantığımla veririm. Açıkçası bununla paralel olarak şunu söyleyebilirim. Eksiğimiz olduğu da belli. Tüm takımın herhangi bir alacağını ödemezken transfer yapmayı da doğru bulmuyorum. Maaşların 4 ay geriden geldiği bir ortam içinde Galatasaray'ın menfaatleri neyse ona göre karar veririz. Tüm takımı kaybetmeyi göze alamam. Galatasaray'ın menfaatleri neyse o doğrultuda karar veririz. Ndiaye kafası çok karışık. 'Oynayamam' dedi ve evine gönderdik." sözleriyle oyuncuya gelen transfer teklifiyle, maaşlar konusunda sıkıntı olduğunu doğruladı.

Sayfa Yükleniyor...