Tolunay Kafkas: Oyuncular bana inanırsa ben hepsini bambaşka yerlere taşırım

KE Ankaragücü Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Trabzonspor'u 3-1 yendikleri maçta, kendilerine galibiyeti ikinci yarıdaki oyunun getirdiğini söyledi.

NTV Spor 05.04.2023 - 00:03
Tolunay Kafkas: Oyuncular bana inanırsa ben hepsini bambaşka yerlere taşırım

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Kafkas, ilk yarı pres yapmakta zorlandıklarını ancak yaptıkları değişikliklerle ikinci yarı maçı çevirdiklerini anlatarak, şunları kaydetti:

"Ankaragücü büyük camia, bu camiaya yakışır oyunu oturtmaya çalışıyoruz. İkinci devre oyuncu değişiklikleriyle oyunu domine ettik ve kazandık. En büyük transfer antrenmandır. Oyuncular bana inanırsa ben hepsini bambaşka yerlere taşırım. Bu iş için çok fazla mesai sarf ediyorum, eğitimler aldım. En büyük amacım oyuncuyu da geliştirmek. Ligde tehlikeli bir durumdayız. Eğer buradan çıkarsak, ki çıkacağız, ilerleyen haftalarda bambaşka bir Ankaragücü seyrettireceğiz."

Tribündeki atmosferi de öven Kafkas, "Bu tribünleri en iyi bilenlerdenim. Ben Ankaralıyım, buranın minik takımında oynadık. 19 Mayıs Stadı'nda maç izledik, yan sahasında top oynadık. Burası büyük camia. Tekrar bambaşka yere götürmemiz gerekiyor. Ankaragücü tribünü çok önemlidir. Umarım beni severler, bu benim için çok önemli. Büyük takıma büyük taraftar takışır. Teşekkür ederiz hepsine." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...