"Trabzonspor şampiyonluğun en büyük adayı"

Alanyaspor'un başında 4. maçına çıkan ve ilk kez puan kaybeden teknik direktör Bülent Korkmaz, maçı değerlendirdi Trabzonspor'un şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu söyledi.

NTV Spor 27.09.2021 - 22:40

1-1 sona eren Trabzonspor-Alanyaspor maçını değerlendiren Alanyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, "Trabzonspor şampiyonluğun en büyük adayı. Çok özel oyuncları var. Buradan bir puanla dönmek bizim için önemliydi. Maçın ilk başında oyun kontrolü Trabzonspor'daydı. Daha sonra oyunda dengeyi kurduk. 11'e 10'da sıkıntı yaşadık. 11'e 11'de oyun daha dengeli gidiyordu. Önemli olan buradan puan almak ve Alanya'ya mutlu gitmek" dedi.

Takımın başında alınan sonuçların sorulması üzerine Korkmaz, "Sonuçlara baktığınızda doğru yoldayız. Kendinize göre doğru hamleler yaparsanız sonuç alamazsanız beklentilerin uzağında kalırsınız. Bazı şeylerin yerine oturması kolay olmuyor. Hep sonuca bağlı. Sonuçlara göre şu a anda iyi gidiyoruz. Milli takım arasından öncesi son maçımız var onu da kaybetmeden araya inşallah huzurlu bir şekilde gideriz" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...