"Trabzonspor'un hedefi yerli teknik adam"

Trabzonspor'da tek başkan adayı olan Ertuğrul Doğan'ın seçim sonrası mazbatayı alır almaz teknik direktör konusunu masaya yatıracak. Trabzonspor'da ilk hedef takımı yerli bir hocaya emanet etmek.

Sabah 24.03.2023 - 12:32
Son Güncelleme: 24.03.2023 - 12:34
"Trabzonspor'un hedefi yerli teknik adam"

'un yarın ve pazar günü yapılacak olağanüstü kongresinde tek başkan adayı olan ilk iş olarak teknik direktör belirsizliğine son verecek. Doğan'ın hedefi Kayserispor maçına yeni hocayla çıkmak.

ÖNCE MAZBATA SONRA YENİ HOCA

Bordo mavili kulüpte yeni yönetim 27 Mart Pazartesi günü mazbatayı alacak ve görev dağılımının açıklanmasının ardından yeni teknik direktör konusunu masaya yatıracak.

YÖNETİM KURULUNDA GÖRÜŞÜLECEK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 'nın istifası sonrası takımı Orhan Ak'a emanet eden Trabzonspor'da, Başkan Adayı Ertuğrul Doğan yönetim kurulu toplantısında, adayları yönetici arkadaşlarına da soracak ve ortak bir isim üzerinde karara varılacak.

"İLK HEDEF YERLİ TEKNİK DİREKTÖR"

Bu arada Başkan Adayı Doğan'ın öncelikli hedefinin yerli bir teknik adamla anlaşmak olduğu ileri sürüldü. Doğan ve ekibinin önemli isimlerle görüştüğü iddia edilirken, yerli projesi olmazsa rotanın yabancıya döneceği ifade edildi.

Sayfa Yükleniyor...