"Transferi bu hafta içerisinde biter"

Galatasaray, Sofiane Feghouli'nin transferi için görüşmelerini sürdürürken; oyuncunun durumuyla ilgili Cenk Ergün ve görüşmelere aracılık eden menajer Ahmet Bulut, olumlu konuştu. Ergün, oyuncuyla direk konuştuklarını söyledi, Ahmet Bulut ise "1-2 gün içerisinde her şey netleşir" dedi.

NTV Spor 24.07.2017 - 11:02

Galatasaray, Sofiane Feghouli'nin transferi için görüşmelerini sürdürüyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Sportif Direktör Cenk Ergün, dün Fransa'ya gitti. Feghouli ile masaya oturan ikili Türkiye'ye dönerken, Cenk Ergün konuyla ilgili umutlu konuştu.

Cenk Ergün oyuncunun transferi için, "Kesinleşmeden bir şey söylemek doğru değil." derken, "Görüşmeler olduğu doğru, umarım mutlu sona ulaşacağız. Feghouli'yle temaslarımız devam ediyor; ama bu seyahatimiz birebir kendisi içindi. Onunla birebir görüştük ve bu hafta içerisinde biter diye tahmin ediyorum" açıklamalarını yaptı.

Adı çeşitli takımlarla anılan Sinan Gümüş konusunda da açıklama yapan Cenk Ergün, "Sinan için bir gelişme yok. Basında çeşitli haberler çıkıyor. Bu hafta onun da durumuna bakacağız." diye konuştu.

"1-2 GÜN İÇERİSİNDE HER ŞEY YÜZDE YÜZ NETLEŞİR"
Oyuncunun transferi konusunda aracılık eden menajer Ahmet Bulut da umutlu konuştu. Sofiane Feghouli için görüşmelerin devam ettiğini vurgulayan Bulut, "1-2 gün içerisinde her şey yüzde yüz netleşir. West Ham'la görüşmeler devam ediyor ve pozitif." demekle yetindi.

Sayfa Yükleniyor...