Trezeguet'den Samet Akaydin ile ilgili ilk açıklama: "O an görmediğim için şanslıyım"

Trabzonspor'un yıldızı Trezeguet, 4-1 galip geldikleri Fatih Karagümrük maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Öte yandan Trezeguet, Fenerbahçe derbisinde Samet Akaydin'le yaşadığı olayla ilgili ilk kez konuştu.

Tuna Tunca - NTV Spor 22.05.2023 - 22:47
Son Güncelleme: 22.05.2023 - 23:08
Trezeguet'den Samet Akaydin ile ilgili ilk açıklama: "O an görmediğim için şanslıyım"

'un başarılı futbolcusu , Fatih Karagümrük galibiyetinin mimarlarından oldu. Mısırlı futbolcu karşılaşma sonrası açıklamalar yaptı.

İyi bir maç çıkardıklarını belirten Trezeguet, "Gollerim ve galibiyet için hamdolsun demek istiyorum. Umuyorum bunun üzerine inşa ederek devam edeceğiz hep birlikte" şeklinde konuştu.

👉TRABZONSPOR HABERLERİ

Mücadelenin ikinci golünün Batuhan Şen'e yazıldığı hatırlatılan Trezeguet, "İstedikleri şekilde yazabilirler. Kendi kalesine gol diye yazarlarsa o onların sorunu. Ben hak ettiğimi düşünüyorum, kendi golüm olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

📈SPOR TOTO PUAN DURUMU📈

SAMET AKAYDİN OLAYINA DAİR AÇIKLAMA

Öte yandan Trezeguet, Fatih Karagümrük maçı sonrası Samet Akaydin olayıyla ilgili açıklama yaptı. Mısırlı futbolcu, "Yaşananlardan dolayı üzgünüm. Yaşandığı sırada görmedim ve o an görmediğim için şanslıyım. Kötü hissettim görünce. Daha fazla da bir şey söylemek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...