Tudor'un geleceği 2 maça bağlı

Galatasaray yönetimi, teknik direktörü Igor Tudor'un 5-1'lik Başakşehir mağlubiyeti sonrası hazırlayacağı raporu bekliyor.

NTV Spor 22.11.2017 - 11:58 | Son Güncelleme: 22.11.2017 - 14:23

Başkan Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün'den istediği raporu geniş bir şekilde değerlendirecek. Mağlubiyetin sebeplerinin yanısıra, büyük maçlarda yaşanan sistem değişikliklerinin sebeplerinin de yer alacağı rapora göre Tudor'un düşünceleri ortaya çıkacak.

Galatasaray yönetiminde bir kesim, Tudor ile yola devam edilmemesini uygun görürken, bir kesim de 2 maç daha şans tanınması fikrinde birleşiyor. Başkan Dursun Özbek, Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarının sonuçlarına göre Hırvat teknik adam hakkında son kararını verecek. Olası kötü sonuçta Tudor ile yolların ayrılma ihtimali oldukça yüksek. Özbek'in ilerleyen günlerde takımın deneyimli isimleriyle de bir toplantı yapması ve yaşanan son gelişmeleri masaya yatırması bekleniyor.

Alanyaspor ve Beşiktaş maçları öncesinde sık sık Florya'da bulunmayı planlayan başkan Özbek, takıma daha yakın olarak uyarılarda bulunacak.

Sayfa Yükleniyor...